تبلیغات هدفمند


هدفمند تبلیغ کنید!!
مهمترین عامل در ایجاد یک برنامه تبلیغاتی کارآمد و اثر بخش مورد هدف قرار دادن مخاطبان اصلی است. تبلیغات خود را به بازار هدف هدایت کنید و نهایت استفاده را از فرصت خود ببرید.
ویزیت ساز ابزار های منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد تا تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام دهید.

نمایش تبلیغات در نرم افزارهای مرتبط
شما می توانید با انتخاب نوع اپلیکیشن ها برای تبلیغات به مخاطبین مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. این شما هستید که انتخاب می کنید چه کسانی تبلیغات شما را مشاهده کنند و می توانید به نحوی اثربخش صدای خود را به گوش مخاطبین برسانید.

منطقه جغرافیایی
به بخش خاصی از بازار بر اساس مناطق جغرافیایی علاقه مندید؟ برای هر منطقه روش تبلیغاتی خاصی را در نظر دارید؟ نوع تبلیغات شما در مناطق مختلف متفاوت است ؟ ویزیت ساز این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بر اساس مناطق جغرافیای کالا و خدمات خود را تبلیغ کنید.

انتخاب زمان نمایش تبلیغات
می خواهید در ساعاتی از روز تبلیغات خاصی را انجام دهید؟ برای تبلیغات در ساعات مختلف روز برنامه خاصی دارید؟ با ویزیت ساز می توانید زمان نمایش تبلیغات خود را انتخاب کنید و بر اساس زمان بندی دلخواه تبلیغات خود را نمایش دهید.

نوع اتصال به اینترنت
هدف شما کاربرانی است که از شبکه اینترنت تلفن همراه استفاده می کنند ؟ مخاطبین شما کاربرانی هستند که از سرویس adsl استفاده می کنند؟ ویزیت ساز این امکان ویژه را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تبلیغات خود را بر اساس نوع اتصال کاربران به اینترنت نمایش دهید.

اپراتور موبایل
در ویزیت ساز می توانید مخاطبین خود را بر اساس نوع اپراتور سرویس دهنده تلفن همراه انتخاب کنید. شما می توانید یک یا چند اپراتور خاص را برای تبلیغات خود انتخاب کرده و به آنها دسترسی داشته باشید.

تامین کنندگان اینترنت
ویزیت ساز این امکان را می دهد تا مخاطبین خود را بر اساس نوع سرویس دهنده اینترنت آنها انتخاب کنید و تبلیغات خود را برای گروهی خاص نمایش دهید.

انتخاب دستگاه های تلفن همراه
می توانید انتخاب کنید تبلیغات شما به دست افرادی برسد که دارای یک دستگاه با برند مشخص باشند و مخاطبین خود را بر اساس نوع برند دستگاه تلفن همراه آنها تفکیک کنید.